• 23.01.2018 /// 16:36

Представник РНС увійшов до Молодіжної Ради при Коростишівській мерії

Член партії РУХ НОВИХ СИЛ Олена Кравченко була обрана на посаду заступника голови Молодіжної Громадської Ради при Коростишівській міськраді, що на Житомирщині. Зокрема Олена буде опікуватися напрямком молодіжної політики. Раду утворили з метою налагодити діалог між громадськістю та владою новоствореної Коростишівської ОТГ.

Олена Кравченко вже три роки очолює молодіжну громадську раду при Коростишівській РДА, тому добре знає, що справді ефективна молодіжна політика можлива лише тоді, коли до ухвалення рішень долучені самі молоді люди.
«Наразі до нашої ради увійшли представники громадських організацій, освітніх і спортивних закладів та закладів дозвілля. Але її склад буде розширюватися. Дуже важливо, що наша молодіжна рада зможе виносити свої пропозиції на розгляд профільних комісій міськради чи виконкому. Адже це дійсно дієвий механізм участі молоді у прийнятті рішень. І наша рада буде докладати всі зусилля, аби створити нові можливості розвитку для молоді у нашому місті і у районі. Тому що це ті люди, які хочуть тут жити і працювати і зараз, і у майбутньому», — наголосила Олена Кравченко.

Зазначимо, що першим проектом Молодіжної Ради стало створення коворкінг-центру «Креатив» — безоплатного простору для активної молоді, де вона зможе працювати над реалізацією власних ідей.


  • 23.01.2018 /// 16:36