• 19.01.2018 /// 19:12

На Рівненщині близько 50 активістів отримали партійні квитки РНС

У Рівному партійні квитки РУХУ НОВИХ СИЛ отримало близько 50 активістів. Вручення відбулося під час обласної партійної конференції. Також на зборах було ухвалено рішення про розширення Ради обласної партійної організації .

Про це повідомив член Ради обласної партійної організації РНС, заступник обласного координатора Гліб Олійник.

Після ухвалення всіх необхідних рішень, щодо партійної структури, відбувся тренінг з агітаційної роботи,  у якому взяли участь не тільки делегати конференції, а й інші активісти РНС. Навчання провели координатор РУХУ НОВИХ СИЛ  області Юрій Плоский та його заступник Гліб Олійник.

«Наразі нашим першочерговим завданням є залучення нових прихильників. Ми ведемо роботу у трьох напрямках: залучаємо нових агітаторів, нових учасників наших акцій, а також прихильників, які готові поширювати нашу інформацію у ФБ та мережі інтернет. Саме про те, як працювати з людьми і йшлося на нашому тренінгу», — розповів Олійник.

Активіст додав, що без сформованого та дієздатного партійного активу не можливо забезпечити ефективну участь у місцевих виборах, а головне — ефективну роботу після виборів. Тому навчання партійців на Рівненщині планують проводити регулярно.

«Можна сказати так що зараз ми будуємо ту нейронну мережу, яка потім буде рухати нашими ногами і руками на місцях. Без цього ми не зможемо домогтися злагодженої роботи, навіть якщо й отримаємо голоси виборців. Тому особливу увагу ми приділяємо роз’ясненню  наших стратегічних завдань та програмних положень. Ми маємо сформувати у наших активістів чітке бачення нашої спільної мети і як ми її досягаємо»,  — наголосив Олійник.

Він додав, що під час навчання також формуються критерії ефективності партійної робот и. Тому під час зборів йшлося про завдання, які активісти мають виконати до 1 березня.

«Ми вчимо людей шукати наших прихильників серед найближчого оточення. І поступово коло наших активістів стає все ширшим, також приділяємо увагу психології спілкування з людьми. Навчання триває і попереду у нас ще багато цікавого», — підсумував Гліб Олійник.


  • 19.01.2018 /// 19:12