• 21.12.2017 /// 18:01

У Кременчуку активісти РНС вимагають від міськради звернутися до ВРУ щодо імпічменту.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ заблокували трибуну Кременчуцької міської ради з вимогою поставити на голосування звернення депутатів до парламенту, аби той розглянув вимоги Маршу за імпічмент. Зокрема законопроекти про зняття недоторканності, антикорупційний суд, зміну виборчого законодавства та імпічмент президента. Таки дії буди викликані опором більшості депутатів ставити це питання на голосування. Про це повідомив активіст РНС у м. Кременчук Олег Філіпас

Зрештою, питання винесла на голосування депутат Оксана Піддубна під час свого виступу у міськраді. З звернення до Верховної ради проголосувало 9 депутатів.

«Ми вважаємо своєю перемогою те, що це звернення було поставлене на голосування і хоча воно не було прийнято, ми заявили про свою позицію. Вже після голосування до нас почали звертатися депутати з пропозиціями  про співпрацю. Тому перемовини тривають і наше звернення обов’язково буде поставлено на голосування повторно. Справа у тому, що наші депутати побоюються ухвалювати політичні рішення, однак, я сподіваюсь, що ми зможемо їх переконати», — зазначив Олег Філіпас.

Активіст додав, що загалом до міської ради Кременчука прийшло близько пів сотні представників РУХУ НОВИХ СИЛ та небайдужих громадян. Частина з них пройшла до сесійної зали, а інша —  залишилася під будівлею, де спілкувалася з городянами та проводила  пікетування.


  • 21.12.2017 /// 18:01