• 10.01.2018 /// 16:59

Активісти РНС Полтавщини консолідують зусилля для роботи у 2018 році

На Полтавщині активісти РУХУ НОВИХ СИЛ м. Кременчук та м. Горишні Плавні підбили підсумки минулого року та визначили напрямки подальшою роботи. Як розповіла активіст РНС Ольга Тіщенко,  у наступному році активісти планують продовжувати боротьбу з корупцією на місцях та проводити консолідовану роботу всіх осередків в області.

«Горишні Плавні, фактично, межують з м. Кременчук. Тому не дивно, що ми проводимо спільні акції в обох містах. Також мі їздили на акцію і до Лубен. Саме такій підхід дозволяє нам домагатися більш значущих результатів, особливо під час акцій. Також ми уважно слідкуємо за антикорупційними судовими процесами, які відбуваються у  нашому місті, оскільки судова система ще має купу недоліків, а антикорупційний суд досі не створений», — зазначила Тіщенко.


Активістка додала, що спілкування напередодні Нового Року мало радше неформальний характер, проте від того було не менш корисним.
«Щоб спільна робота була ефективною, необхідно щоб люди добре знали і розуміли один одного. Ми зібралися, щоб обговорити наші партійні справи та згуртувати нашу команду», — підсумувала Ольга Тіщенко.

Зазначимо, що нещодавно у Мінюсті було зареєстровано міську партійну організацію РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі у м. Кременчук. Її координатором став учасник АТО і громадський діяч Микола Кравченко.


  • 10.01.2018 /// 16:59