• 28.12.2017 /// 17:41

У Черкасах провели обласну партійну конференцію РУХУ НОВИХ СИЛ

Розбудова партійної структури та підготовка до участі у виборах всіх рівнів —  на Черкащині визначили напрямки роботи РУХУ НОВИХ СИЛ на наступний рік та підвили підсумки 2017 року. Про це повідомив координатор РНС Чекращини Сергій Яковенко. Як розповів регіональний лідер, підсумкова обласна партійна конференція зібрала більше 70 партійців і всі вони готові для подальшої роботи.


«У наступному році ми будемо продовжувати розбудову нашої партійної структури та створення нових осередків. У 2018 році у нашій області відбудуться вибори в ОТГ і наші представники братимуть у них участь. Також ми продовжимо відбір і навчання наших «політичних спартанців». Вони, коли прийде час, балотуватимуться до ВРУ», — зазначив Яковенко.


Найбільшим досягненням РУХУ НОВИХ СИЛ у році, що минає, на думку Яковенка, є досягнення 6% рейтингу партії по всі Україні.

«Це означає, що відповідно до опитувань, РУХ НОВИХ СИЛ може подолати прохідний бар’єр до Верховної Ради. А ще ми можемо позмагатися за прихильників інших партій і за тих, хто визначиться в останній день. Звісно, ми будемо працювати з цими людьми також. Отже, всі разом дійдемо до перемоги над корупцією і правовим свавіллям, які відбуваються в нашій країні», — підсумував Яковенко.


  • 28.12.2017 /// 17:41