• 22.12.2017 /// 16:11

У Дніпрі зібрали перші 300 підписів за Народний імпічмент

У Дніпрі розпочався збір підписів громадян за Народний імпічмент президента. Лише за перші три дні активісти РУХУ НОВИХ СИЛ зібрали більше 300 підписів містян. Про це повідомив координатор РНС у м. Дніпро Федір Свистун.

«Громадяни дуже активно реагують на нашу пропозицію поставити свій підпис за Народний імпічмент президента і залишають свої контактні данні. Отже ми маємо вже перші кілька сотень наших потенційних прихильників», — зазначив Свистун.


Також активіст розповів, що у громадян є величезний попит на інформацію і вони радо беруть газети РУХУ НОВИХ СИЛ, які розповсюджуються у місті.

«Якщо раніше нам самим доводилося зупиняти перехожих розмовляти з ними, пропонувати газету, то тепер вони самі підходять до наших наметів і жваво обговорюють з нами політичну ситуацію в країні та просять інформацію. Ця зміна дуже помітна у нашому місті. Мені здається, що люди стали більш свідомо ставитися до того, що відбувається у нашій державі, і готові висловити свою недовіру діючій владі», — підсумував Федір Свистун.


  • 22.12.2017 /// 16:11