• 29.12.2017 /// 19:22

У Дніпрі невідомі облили фарбою намет РНС

У Дніпрі відкриють кримінальне впровадження за фактом псування намету РУХУ НОВИХ СИЛ, де активісти збирали підписи містян за Народний імпічмент. Про це розповів  координатор РНС Дніпропетровщини Федір Свистун. За його словами, інцидент стався на Європейській площі Дніпра, саме на тому місці, де колись виступав Михайло Саакашвілі. Поки активісти спілкувалися з громадянами, невідомі підбігли до намету і закреслили слово «Імпічмент» чорною фарбою з балону, після чого втекли. Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ викликали поліцію. Дії невідомих «тітушок» будуть кваліфіковані як хуліганство.


«Це вже не перший випадок перешкоджання нашій діяльності. Незадовго перед тим наш намет облили зеленкою.  Зеленкою ж влучили особисто у мене, коли до міста приїздив Михайло Саакашвілі. Це свідчить про одне — наша діяльність у Дніпрі стала помітною і не важко здогадатись кому вона може заважати. Проте, такі прояви «уваги» не зможуть нас зупинити,  а навпаки — додають нам наснаги», — сказав Федір Свистун.
Він додав, що на Європейській площі встановленні камери відеоспостереження, записи яких допоможуть встановити правопорушників.


  • 29.12.2017 /// 19:22