• 11.01.2018 /// 17:31

РУХ НОВИХ СИЛ Коростишівського району відзвітував про роботу у 2017 році.

Припинення дерибану земель, створення центру розвитку дітей та молоді. підвищення прозорості міської влади — у м. Коростишів, що на Житомирщині відзвітували про роботу РУХУ НОВИХ СИЛ у 2017 рік.

Зокрема, завдяки роботі РУХУ НОВИХ СИЛ (ВОЛІ) у міській раді вдалося припинити безоплатне виділення землі депутатам та членам їх сімей, протягом часу здійснення депутатських  повноважень. Також була Проведена  ревізія фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств міста та інвентаризацію їх майна з метою
покращення ефективності їх роботи та інвентаризація земель в межах м. Коростишева.

Керівник фракції РНС у Коростишівський міскраді очолив комісію, яка протягом чотирьох місяців перевіряла роботу комунальних підприємств, та стан майна, яке перебуває у них на балансі.

«За результатами роботи комісії було виявлено 10 об’єктів нерухомо майна, колишні
котельні, які не використовувалися а їх майно розкрадалося. Також було виявлено непрацюючий цех по обробці граніту, який знаходиться у власності міської ради та самовільно використовувався для підприємницької діяльності. Наразі міська рада закінчує підготовку усіх необхідних документів на вказане майно, після чого воно буде передано в оренду чи продано, шляхом проведення відкритого аукціону, — розповів Соболівський.

Окрім цього, депутати РНС виступили  з пропозицією створити у місті Центр розвитку дітей та молоді. Наразі проводяться ремонтні роботи в приміщенні по вул. Київська, 53, яке,  відповідно до проекту,  буде використовуватися для потреб будинку дитячої творчості. Реконструкція даного об’єкту відбувається завдяки Державному фонду регіонального розвитку, на умовах співфінансування з міського  та державного бюджетів.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ не забули і про дитяче дозвілля на свіжому повітрі.
Завдяки їм вже розроблено  програму облаштування дитячими майданчиками території міст Коростишева та сіл Коростишівської міської ради. Майданчики будуть встановлені у кожному дворі багатоповерхівки та у кожному селі, де є навчальний заклад.

«Відповідно до розробленої програми визначено 26 місць, де будуть встановленні нові дитячі майданчики, в тому числі 8 майданчиків у селах громади. З метою справедливого визначення черговості встановлення майданчиків, на сесії міської ради було проведено жеребкування та сформовано перелік, з яким можна ознайомитися на сайті міської ради або на  сторінці «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Коростишівського району» у Facebook. Також виділено 300 тисяч гривень на закупівлю перших 4 майданчиків», — зазначив Антон Соболівський.

Ще одна ініціатива РУХУ НОВИХ СИЛ — створення та робота у комісії з питань покращення харчування в садочках та школах громади.

Працює РНС Коростишиівського району і над підвищенням прозорості влади. Зокрема фракція РУХУ НОВИХ СИЛ у міськраді ініціювала публічне звітування заступників міського голови, секретаря міської ради та керуючого справами міської ради.

Також у у сесійній залі міської ради встановлено  відеокамеру для он-лайн трансляцій  роботи комісій, сесій міської ради, засідань робочих груп, виконкому та тендерних комітетів. Трансляція здійснюється на YouTube каналі «Коростишівська міська рада» в мережі Інтернет.

Як зазначив депутати Коростишівської міськради координатор РНС Житомирщини Антон Соболівський, наразі активісти збирають пропозиції по роботі на 2018 р.  і вже на початку лютого презентують план роботи у поточному році. Детальнійше з річним звітом можна ознайомитись за посиланням: ZVIT-KOROSTYSHEV


  • 11.01.2018 /// 17:31