• 29.12.2017 /// 18:23

На Запоріжжі визначили напрямки роботи РНС у 2018 році

У м. Бердянськ, що на  Запоріжжі,  відбулася  обласна  Партійна конференція РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі. Делегати зібралися в кількості 25 чоловік з шести міст Запорізької області: Запоріжжя, Мелітополь, Пологи, Оріхів, Токмак та Бердянськ.
Як розповів координатор РНС на Запоріжжі Вадим Вишинський,  розмова вийшла жвава. Іноді навіть виникали біль-менш акцентні питання, але порозуміння завжди було.
«Само собою сформулювалося головне питання для партійців та головне завдання для партійної організації. Не дарма лідер партії Михайло Саакашвілі говорить про триста спартанців у майбутньому складі Верховної ради. В його розумінні це триста майбутніх народних депутатів, що складуть конституційну більшість. Їх зараз навчають в Києві. Серед них є представники й Запорізької області. Так само має бути й тут у нас. Тут теж незабаром будуть місцеві вибори. Скоріш за все дострокові. Партія має прийняти активну участь і звісно, перемогти», — переконаний Вишинський.

Тому головним завданням Запорізької обласної парторганізації, на думку делегатів,  є  інформування якнайширшого кола громадськості про РУХ НОВИХ СИЛ, його стратегічну мету та тактичні цілі.

«Інакше, як не крути, воно дійсно так виходить і само собою розуміння правоти політичних вимог РНС до людей не дійде. Що ми бачимо зараз? Можна цілий день перемикати телеканали, переключатися з одного авторитетного сайту на інший, і всюди будеш попадати виключно на порохоботів. Самого Михайла Саакашвілі ще іноді час від часу можна побачити і почути на двох-трьох телеканалах. Що стосується інших лідерів партії, то нікого вже давно не запрошують навіть на дискусії», — зазначив Вишинський.

Нагадаємо, що раніше обласна партійна конференція РУХУ НОВИХ СИЛ відбулася на Черкащині.


  • 29.12.2017 /// 18:23