• 19.12.2017 /// 13:17

На Запоріжжі підтримують вимоги Маршу за імпічмент

На Запоріжжі відбулися акції на підтримку вимог Маршу за імпічмент. Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ  Бердянська, Пологів і Токмака в один день провели заходи у своїх містах. Як розповів координатор РНС у Токмаку Євген Бойко. не всі мешканці у їхньому місті готові  публічно заявити про свою підтримку закону про імпічмент, проте серед активних містян є прибічники РНС.

«Наше місто цілком депресивне, завод, на якому працювала більшість мешканців, давно закрився. Тепер люди працюють або на ринку, або в держустановах. Місцева влада належить колишнім регіоналам та їх поплічникам. Незважаючи на це ми активно спілкувалися з людьми та розповідали їм про дійсний стан справ щодо наших вимог та утисків наших активістів, до яких вдається влада», — сказав Бойко.

Він наголосив, що синхронні акції у різних містах Запоріжжя були сплановані заздалегідь. Аби люди, що не змогли поїхати до Києва на Марш за імпічмент не залишились осторонь процесу змін в країні.

Акція у Бердянську

«Традиційно у нас теж є певні проблеми з перевізниками, на яких тиснуть за те що вони привозять людей на акції до Києва. Тому ми спільно з іншими осередками вирішили провести місцеві акції на підтримку наших вимог. І я вірю/. що так чи інакше,  крига скресне не тільки у наших містечках, а й по всій країні», — наголосив Бойко.

Акція у Пологах


  • 19.12.2017 /// 13:17