• 16.01.2018 /// 12:51

На Полтавщині активістка РНС увійшла до рейтингу видатних кременчужан

Активістка РУХУ НОВИХ СИЛ м. Кременчук Ольга Тіщенко увійшла до рейтингу «Чудові Кременчужани-2017«. Щорічний рейтинг складається за версію інтернет-видання «Телеграф», його учасниками є люди, які протягом року були  героями публікацій на новинному порталі www.telegraf.in.ua

У 2017 році тепер вже  член Ради Кременчуцької міської партійної організації РНС, а тоді — міський координатор партії ВОЛЯ,  Ольга Тіщенко брала участь у відборі судді для оновленого Верховного Суду України.  До ВСУ зокрема  намагалися потрапити відомі у Кременчуці судді Дядечко та Нестеренко, а також адвокат Ульянов. На думку Ольги Тищенко, ці фігуранти за результатами своєї попередньої діяльності не мали права стати суддями ВСУ. Тому вона подала офіційні скарги до Громадської ради доброчесності (ГРД) з приводу зазначених кандидатур. ГРД перевірила інформацію  і дійшла висновку, що зазначені кандидати не відповідають критеріям суддівської доброчесності. Надалі жоден із фігурантів не отримав посади судді ВСУ.

«Якщо існують інструменти, завдяки яким можна впливати на обрання суддів, їх треба використовувати, адже суди відіграють дуже важливу роль у нашому житті. Від того, яким буде Верховний Суд, залежатиме і те, якими будуть суди в регіонах, які будуть стосунки між українськими кланами, все це дуже важливо», — зазначила Ольга Тіщенко в інтерв’ю виданню.

Нагадаємо, що Ольга Тіщенко – одна з ініціаторів створення Люстраційного комітету Кременчука, вона тривалий час добивалася реальної люстрації колишнього керівника кременчуцької податкової Андрія  Звонкова, моніторила  ситуацію у кременчуцьких судах, реалізувала громадський проект «Чистий суд».


  • 16.01.2018 /// 12:51