• 10.01.2018 /// 14:28

На Дніпропетровщині розпочнуть роботу мобільні агітаційні групи РНС

 

На Дніпропетровщині розпочнуть кампанію з підвищення інформованості громади про діяльність РУХУ НОВИХ СИЛ та його лідера Михайла Саакашвілі. Таке рішення було ухвалено на міській  партійній конференції РНС, у якій взяв участь актив м. Дніпро та представники  міста Новомосковськ Дніпропетровської області на чолі з Олегом Хоботом. Як повідомив обласний координатор РНС Федір Свистун, за результатами соціологічних досліджень РУХ НОВИХ СИЛ має неабияку підтримку серед населення, а Михайла Саакашвілі підтримує більше третини опитаних. Проте люди далеко не завжди пов’язують діяльність Саакашвілі з його партією, отже, це необхідно виправляти.

«Ми плануємо організувати виїзди мобільних агітаційних груп у населені пункти нашої області, будемо виставляти намет, збирати підписи за Народний імпічмент, спілкуватися з людьми.  Відтоді як стартувала наша підписна кампанія, ми побачили неабияку підтримку серед мешканців Дніпра. Звичайно, усі вони знають хто такий Михайло Саакашвілі, однак не кожен знає про нашу партію. Якщо нам вдасться пов’язати у свідомості людей РУХ НОВИХ СИЛ і постать нашого лідера, ми отримаємо ще більше підтримки по всій Україні і у нашій області зокрема», — пояснив Свистун.

 

Він додав, що ще одним завданням на 2018 рік РНС Дніпропетровщини визначив розбудову партійної структури.

 «Ми не ставимося до наших прихильників лише як до абстрактного електорату від якого нам потрібні лише люди. Наші активісти — це в першу чергу люди, які працюють з людьми. Нічого дивного, що такий підхід вимагає неабияких людських ресурсів. Тому ми будемо намагатись, щоб первинна партійна організація РНС була чи не в кожному населеному пункті області. Аби громадяни могли особисто поспілкуватися з нашими координаторами на місцях і отримати відповідь або допомогу», — підкреслив Федір Свистун.

 Перший виїзд мобільної агітаційної групи до Дніпропетровської області запланований вже найближчим часом, одразу після завершення зимових свят.

 


  • 10.01.2018 /// 14:28