• 10.01.2018 /// 17:40

Допитами і судами влада хоче відволікти увагу від політичної діяльності та протестів — Саакашвілі

Допитами, судами та справами проти Саакашвілі влада та правоохоронці хочуть відволікти його від політичої діяльності, а українців від участі у мирних акціях.

На цьому наголосив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі після допиту в СБУ, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Він повідомив, що на допиті його питали виключно про протестні акції.

«Залишився радянський дух і звичайна заказуха. Мене питали про мирні акції, я розповів як їх організовують, як координують з політсилами, як збирають людей — я там прочитав курс з політології. Всі питання стосувались акцій, жодного натяку на кримінал, це політична справа», — зазначив Саакашвілі.

Він запевнив, що продовжуватиме боротьбу, як б влада не намагалась відволікти його від політичної діяльності.

» На моє політичне переслідування витрачаються величезні кошти, замість того, щоб розслідувати вбивства на Майдані, пред’являють звинувачення Давіду Сакварелідзе, Юрію Дерев’янку та іншим, щоб ми цим процесом займались, а не політикою. Я буду ще більше йти проти системи, щоб її знищити. Я не буду звертати увагу на ці речі.»,- запевнив лідер РНС.

Також, Михайло Саакашвілі анонсував початок збору людей для побудови нової влади. Він запевнив, що їздитиме по Україні, щоб зібрати 300 спартанців — людей з новими методами побудови країни.


  • 10.01.2018 /// 17:40