• 17.01.2018 /// 17:18

Саакашвілі вручив партійні квитки активістам РНС Дніпропетровщини

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі особисто вручив партійні квитки активістам РНС у місті Дніпро. Вручення відбулося в одному з партійних офісів РНС під час візиту Михайла Саакашвілі до міста. Про це розповів в.о. координатора РУХУ НОВИХ СИЛ на Дніпропетровщині Федір Свистун.

Під час свого візиту у місто Михайло Саакашвілі виступив перед активістами і прихильниками РНС, розповів про план порятунку України і про те, яким чином домогтися стрімкого економічного зростання України. Також у зустрічі взяв участь колишній міністр економіки України Володимир Лановий.

«Такі зустрічі дуже надихають на подальшу роботу і дають людям розуміння того, що у нашої країни справді є майбутнє. План порятунку країни — це не гучні обіцянки, це чітка стратегія і низка кроків, які допоможуть нам викорінити корупцію і стати на шлях зростання. РУХ НОВИХ СИЛ — це партія дії і це додає нам прихильників», — зазначив Свистун.

Координатор РНС Дніпропетровщини зауважив, що зустріч з Михайлом Саакашвілі радше була щирим спілкуванням, аніж офіційним виступом.

«В першу чергу ми запрошували на зустріч наших активістів і тих людей, які поставили свої підписи за Народний імпічмент, адже наше головне завдання — створити реальний діючий актив людей, що готові працювати заради змін в Україні. Тепер наші прихильники, найбільш активні жителі Дніпра отримали змогу особисто поспілкуватися з нашим лідером. І це важливо. Я переконаний, що зустріч з Михайлом Саакашвілі надихнула їх на подальшу співпрацю з нами», — підсумував Свистун.

Нагадаємо, що раніше до Дніпра завітали лідери та члени Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ нардеп Юрій Дерев’янко, Давід Сакварелідзе та Іван Слободяник.


  • 17.01.2018 /// 17:18